Ile kosztuje transport zwierzaka do krajów Unii Europejskiej?


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

Jak zaoszczędzić na przeprowadzce mieszkania?

Kiedyś Wam pisaliśmy na blogu na temat przeprowadzek zwierząt i jakich dokumentów potrzebujemy do tego. Dziś poszerzymy ten temat o koszt takich przenosin. Serdecznie zapraszamy do przeczytania ciągu dalszego naszego artykułu.

Ile kosztuje transport zwierzęcia?

Nie będziemy w tym artykule posługiwać się konkretnymi cenami, bo one są zależne od firm czy miast, w których te firmy się znajdują. Skupimy się na tym co wpływa na ostateczny koszt transportu zwierzaka.

Pierwszym czynnikiem, który wpływa na cenę przeprowadzki pupila jest odległość. Wiadomo, że przeprowadzka z Polski do Niemiec może być tańsza niż z Polski do Szwecji bądź Hiszpanii.

Drugim czynnikiem jest wielkość pupila. Im większy czworonóg, tym więcej miejsca zajmuje. Im więcej miejsca zajmuje, tym koszt jego transportu będzie wyższy.

Nie można też zapominać, że prawo unijne szczegółowo opisuje w jakich warunkach można przewozić zwierze, co również wpływa na koszt. Ostatnim kosztem jest wyrobienie paszportu dla zwierzaka, którego koszt wynosi ok. 50 zł.

Firma DP Service oferuje bardzo różnorodną ofertę usług przeprowadzkowych za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora cenowego, aby się o tym przekonać.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.