Jak przewieźć lodówkę oraz zamrażarkę?


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

Jak poradzić sobie z rzeczami o dużych gabarytach?

Podczas zmiany naszego miejsca zamieszkania postanawiamy wziąć ze sobą swoje ulubione meble oraz wyposażenie wnętrza. No bo dlaczego sprzedawać, albo zostawić komuś innemu mebel, który jest nowy i w dobrym stanie? Lepiej je ze sobą wziąć do nowego domu lub mieszkania. Dziś doradzimy Wam w jaki sposób przenieść lodówkę do samochodu transportowego.

W jaki sposób przenieść lodówkę do samochodu transportowego?

Sposobów na przeniesienie jest kilka. Podstawową metodą i najtańszą zarazem jest pokrojenie ziemniaka na cztery kawałki. Następnie każdy z kawałków podkładamy pod każdy z rogów lodówki, co pozwoli nam na sprawniejsze przesuwanie urządzenia.

Innym sposobem, bardziej profesjonalnym jest wykorzystanie odpowiednich pasów do przenoszenia. One też pozwolą Wam na łatwe i sprawne przesunięcie lodówki i dostarczenie jej do samochodu, który będzie ją transportował.

Jeżeli jednak nie chcecie samodzielnie jej przewozić, z różnych powodów – np. strachu, że się zniszczy w trakcie transportu, zadzwoń po profesjonalistów. Firmy tego typu mają odpowiedni sprzęt dzięki, któremu nie tylko łatwiej się ją wywiezie z mieszkania, ale również w bezpieczny sposób przetransportuje do nowego miejsca.

Zanim jednak zaczniesz zabezpieczać pamiętaj o opróżnieniu jej! Jeśli planują Państwo przeprowadzkę to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przewozimy na terenie Wysp Brytyjskich oraz krajów Unii Europejskiej.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.