Jak zaoszczędzić na przeprowadzce mieszkania?


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

Jak zaoszczędzić na przeprowadzce mieszkania?

Planujesz zmienić swoje mieszkanie? Wyjeżdżasz na jakiś czas lub na stałe do innego kraju? Jest to bardzo pracochłonne zajęcie. Trzeba zabezpieczyć wszystkie nasze rzeczy, aby nie uległy uszkodzeniu co może być dla nas bardzo kosztowne. A jak zadbać o to, aby nasza przeprowadzka nie była zbyt kosztowna? Jak zaoszczędzić na przeprowadzce mieszkania? Serdecznie zapraszamy do przeczytania naszego wpisu na blogu, gdzie rozwiewamy tę wątpliwość.

Darmowe kartony

Na pewno kupowałeś kiedyś sprzęt AGD, bądź telewizor. Każdy z tych urządzeń był zapakowany w sporych rozmiarów karton. Jeśli takowych nie posiadasz to możesz je zdobyć i to za darmo. A w jaki sposób? Na przykład:

  • od sąsiadów,
  • ze sklepów,
  • z McDonalda, który posiada własną grupę na Facebooku, skierowaną dla osób szukających wolnych pudełek oraz kartonów.

A jeśli te opcje zawiodły zawsze możesz iść do sklepów lub do IKEI i zakupić puste kartony. Warto też sprawdzić czy ktoś ich nie sprzedaje na Allegro.

Zabezpiecz przedmioty

Kolejnym krokiem w przeprowadzce jest odpowiednie zapakowanie urządzeń bądź innych przedmiotów do pudełek. Często wykorzystuje się do tego popularną folię bąbelkową. Możesz też wykorzystać stare gazety.

Wybór odpowiedniej firmy

To chyba najważniejszy krok, który trzeba wykonać. Warto wykonać analizę rynku, aby wybrać najlepszą ofertę transportową. Firma DP Service oferuje bardzo różnorodną ofertę usług przeprowadzkowych za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora cenowego, aby się o tym przekonać.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.