Jakie błędy popełniamy podczas przeprowadzki?


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

błędy podczas przeprowadzki

Przeprowadzka z jednego mieszkania bądź biura to bardzo mozolna rzecz. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy ile błędnych czynności zostaje przez nas wykonana. Dlatego dziś o mówimy te najpopularniejsze problemy, które sami sobie sprawiamy przeprowadzając się.

Brak planu przeprowadzki

To co najczęściej jest problemem podczas przeprowadzki jest brak należytego planu. Dlaczego to takie ważne? Choćby po to, aby uniknąć innych błędów, które dzieją się przede wszystkim z powodu presji czasowej. Dzięki szczegółowemu planowi, nie zapomnimy o ważnych rzeczach oraz o przedmiotach do zabrania.

Pakowanie na ostatnią chwilę

Apropos presji czasu – jest ona często spowodowana tym, że wykonujemy przeprowadzkę na ostatnią chwilę. A jak już wspomnieliśmy powyżej, może to doprowadzić do nie wzięcia ważnych rzeczy, zapomnieniu załatwienia urzędowych spraw itd.

Za mało kartonów

Brak planu może doprowadzić do załatwienia zbyt małej liczby kartonów, papierów i innych wypełniaczy. A jak jest ich za mało, to nie możesz zabezpieczyć wszystkich, zabieranych ze sobą przedmiotów.

Niepoprawne pakowanie przedmiotów i nie oznaczanie pudeł

Nawet jeśli mamy odpowiednią ilość kartonów oraz wypełniaczy to należy pamiętać o poprawnym pakowaniu. Nasz błąd może doprowadzić do uszkodzenia bądź zniszczenia rzeczy, takich jak talerze. A co jeśli nie ponumerujemy pudeł? Wtedy nie wiemy co gdzie jest, a odpowiednie opisanie sprawi, że rzeczy kruche będą lepiej ułożone w samochodzie.

A jeśli potrzebujesz się przeprowadzić to firma DP Service oferuje bardzo różnorodną ofertę usług przeprowadzkowych za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora cenowego, aby się o tym przekonać.

Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.