Rodzaje przeprowadzek


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

rodzaje przeprowadzek

W dzisiejszym wpisie chcemy Wam wskazać rodzaje przeprowadzek. Skupimy się na dwóch, głównych typach. Pierwszym z nich są przeprowadzki kiedy sprzedajemy nasz dom lub mieszkanie wraz ze wszystkim co w nim jest, czyli meblami, RTV i AGD. W tym przypadku będziemy się mogli przeprowadzić bez konieczności transportu dobytku.

Drugim rodzajem jest kompleksowa przeprowadzka ze wszystkimi meblami i sprzętem. Do tego wykorzystujemy firmę przeprowadzkową, która ma doświadczenie w tego typu.

O czym pamiętać przy przeprowadzce do nowego miejsca?

Jeśli przeprowadzamy się z meblami to musimy przed tym wykonać kilka czynności:

  • sprawdź metraż mieszkania, szerokość drzwi oraz szerokość klatki schodowej, aby wiedzieć czy Twoje meble i inne rzeczy wejdą do nowego mieszkania,
  • jeśli możesz, oddaj przed wyjazdem wszystkie rzeczy, których nie potrzebujesz,
  • zrób listę rzeczy oraz ponumeruj kartony, aby łatwiej było Ci się odnaleźć po przyjeździe na miejsce, a rozpakowywanie było łatwiejsze,
  • pamiętaj o formalności takich jak sprawy urzędowe i instytucjonalne,
  • jeśli prowadzisz jednoosobową działalność zamknij ją bądź zawieś,
  • rozwiąż umowy dotyczące gazu, elektryki, wody, telefonu czy internetu.

A jeśli potrzebujesz się przeprowadzić to firma DP Service oferuje bardzo różnorodną ofertę usług przeprowadzkowych za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora cenowego, aby się o tym przekonać.Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.