Błędy podczas przeprowadzki


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

Jak zaoszczędzić na przeprowadzce mieszkania?

Przeprowadzki to ciężka sprawa. Trzeba przygotować wiele rzeczy, pamiętać o całym dobytku, który chcemy zabrać. Ponieważ przeprowadzka to skomplikowana rzecz, jesteśmy narażeni na popełnienie błędu. W dzisiejszym wpisie wskażemy Wam najpopularniejsze błędy, które zdarzają się podczas przeprowadzki.

  • Brak planu – podstawowym błędem jest nie stworzenie planu przeprowadzki. Jak powinien wyglądać taki plan? Zrób listę, które musisz zabrać, a których nie chcesz, kiedy nastąpi przeprowadzka oraz w jaki sposób zostaną przewiezione rzeczy.
  • Nie zwlekaj na ostatnią chwilę. Mała ilość czasu może doprowadzić do chaosu, a w chaosie łatwo o czymś zapomnieć np. nie spakować ważnej rzeczy. Zwłaszcza jeśli w dotychczasowym miejscu mieszkałeś długo i nazbierałeś sporo rzeczy. Warto też mieć więcej czasu, aby móc na pozbycie się niechcianych rzeczy.
  • Za mało kartonów do pakowania i brak folii bąbelkowej. Sprawi to niestety, że nie będziesz mógł spakować wszystkich rzeczy oraz odpowiednio je zabezpieczyć.
  • Nieposegregowanie rzeczy – pozwoli Ci to zabranie tylko tych rzeczy, które potrzebujesz oraz ułatwi rozpakowywanie
  • Błędy podczas pakowania takie jak pakowanie, które nie zabezpiecza odpowiednio przewożonych przedmiotów np. tych kruchych. Jeśli nie masz wystarczającej liczby pudeł, to ubrania możesz spakować w worki. Pamiętaj też o odpowiednim oznaczeniu pudeł, które przyśpieszy rozpakowywanie rzeczy, a także pomoże znaleźć Ci niezbędne rzeczy.

Firma DP Service oferuje bardzo różnorodną ofertę usług przeprowadzkowych za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora cenowego, aby się o tym przekonać.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.