Przeprowadzasz się, a masz niechciane meble? Dowiedz się co z nimi zrobić!


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

co z meblami podczas przeprowadzki

Jesteś w okresie przygotowawczym do przeprowadzki? Wybrałeś rodzaj przeprowadzki, w którym nie zabierasz ze sobą mebli? Jeśli tak to pewnie szykujesz folie, kartony, gazety do zapakowania przedmiotów. Zrobiłeś pewnie listę rzeczy, które chcesz zabrać, a które zostawić. Na liście przedmiotów, których nie zabierasz ze sobą mogą znaleźć się meble. Pewnie zastanawiasz się co z nimi zrobić? Już Ci pomożemy!

Co zrobić z niechcianymi meblami?

Pozbycia się mebli można dokonać na kilka różnych sposobów. Zanim je jednak wymienimy, należy pamiętać, aby nie wyrzucać ich do śmietnika, ponieważ można za to zapłacić pokaźną grzywnę. Z niechcianymi meblami można:

  • sprzedać na OLX – oczywiście jeśli mamy na to czas lub możemy kogoś poprosić, aby zajął się sprzedażą i rozmowami z klientami pod naszą nieobecność,
  • alternatywą dla OLX mogą być wyprzedaże garażowe, na których możesz sprzedać swoje niepotrzebne meble,
  • wynająć firmę, która wywiezie Twoje meble za opłatą – pozwoli Ci to pozbyć się ich, co jest alternatywą dla niekiedy popularnego i niezgodnego z prawem, wyrzucaniem mebli do śmieci, albo zostawiania ich pod śmietnikiem,
  • na niektórych osiedlach znajdują się kontenery wielkogabarytowe, do których możesz „wrzucić” swoje stare, niechciane meble.

A jeśli potrzebujesz się przeprowadzić to firma DP Service oferuje bardzo różnorodną ofertę usług przeprowadzkowych za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora cenowego, aby się o tym przekonać.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.