Jak zmniejszyć koszt przeprowadzki?


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

Jak zmniejszyć koszt przeprowadzki?

Przeprowadzki, zwłaszcza międzynarodowe mogą pochłonąć sporo pieniędzy. W dzisiejszym wpisie damy Wam kilka porad jak sprawić, aby Twoja przeprowadzka nie spłukała Cię.

Niepotrzebne rzeczy

Im więcej rzeczy, chcesz przetransportować tym więcej czasu potrzeba. Im więcej czasu potrzeba tym koszt przeprowadzki będzie większy. Zastanów się więc, czy potrzebujesz wszystkich rzeczy. Jeśli nie to pozbądź się nich. W jednym z poprzednich wpisów o tym co zrobić z niechcianymi meblami, daliśmy Wam kilka rad. Zbędne rzeczy możesz np. sprzedać na OLX lub wyrzucić je do kontenerów wielkogabarytowych.

Przeprowadzka poza sezonem

Istnieją sezony przeprowadzkowe. Wtedy też ceny przenosin w inne miejsce może być droższe. Dlatego lepiej przeprowadzać się poza sezonem. Możesz wtedy wynegocjować za nią niższą kwotę. Pamiętaj też, aby ekipę od przeprowadzek zamówić z 2-3 tygodnie przed przenosinami.

Bądź gotowy na pojawienie się firmy od przeprowadzek

Zazwyczaj będziesz mieć ustaloną stawkę za roboczogodzinę, więc spakuj się wcześniej, owiń Twoje przedmioty, aby ekipa, która przyjedzie będzie krócej pracowała.

Jeśli planują Państwo przeprowadzkę to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przewozimy na terenie Wysp Brytyjskich oraz krajów Unii Europejskiej.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.