Przeprowadzki Anglia - Polska


Przejdź do wyceny online

przeprowdzki anglia polska

Przeprowadzki Anglia- Polska, przeprowadzka Londyn - Warszawa

Świadczymy usługi przeprowadzkek zagranicznych i transportu międzynarodowego, przeprowadzki Anglia - Polska i transport ciężarowy Anglia - Polska oraz cała Wielka Brytania. Zadbamy o to, aby każde przeprowadzki UK - Polska odbyły się bez stresu, tanio i profesjonalnie, a co najważniejsze bezpiecznie. Przewieziemy Twój dobytek z Wielkiej Brytanii w dowolne miejsce w Europie. Najpopularniejsze w Anglii to przeprowadzki do Edynburga, Londynu czy Manchesteru. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów już dziś. Oferujemy też transport Anglia Polska tir. Sprawdź cennik przeprowadzek międzynarodowych.

Przewozimy sprzęt AGD, RTV, maszyny rolnicze, motocykle, ładunki handlowe i wiele innych.

Mamy w swoim asortymencie pojazdy od 3,5 do 24 tony z satelitarnym systemem nawigacyjno-kontrolnym GPS RDS Traffic Control. Ubezpieczenie przewozowe (Goods in Transit), doświadczeni kierowcy, elastyczne terminy, NAJLEPSZE CENY.

Pomagamy w załadunku i w odpowiedni sposób zabezpieczamy przewożone przez Ciebie towary, takie jak meble, okna czy drzwi.

Spełnianie oczekiwań klienta i zadowolenie z usługi to nasz cel. Nie boimy się wyzwań, nasze doświadczenie przygotowało nas do sprostania każdej sytuacji.

Nasze usługi świadczymy w krajach całej Europy:

UK (Anglia, Szkocja, Irlandia Płn., Walia), Irlandia

Francja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia,Luxemburg

Szwajcaria, Austria, Niemcy, Włochy, Czechy, Słowacja, POLSKA

Węgry, Rumunia, Norwegia, Szwecja, Dania.