Przeprowadzki Polska - Szwecja


Przejdź do wyceny online

przeprowadzki szwecja polska

Przeprowadzki Polska - Szwecja, transport międzynarodowy DP Service.

Oferujemy Państwu usługę przeprowadzkek zagranicznych i transportu międzynarodowego, przeprowadzki Szwecja - Polska oraz cała Europa. Zapewnimy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę podczas Twojej przeprowadzki z do Polski do Szwecji. Twój majątek będzie bezpiecznie zabezpieczony podczas całej podróży i procesu przenosin. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zadzwoń od razu. Sprawdź cennik przeprowadzek międzynarodowych.

Proponujemy transport Polska - Szwecja. Przewozimy ładunki spaletyzowane, maszyny rolnicze, samochody, towary handlowe, meble, okna oraz drzwi a także wiele innych.

Mamy w swoim asortymencie pojazdy od 3,5 do 24 tony z satelitarnym systemem nawigacyjno-kontrolnym GPS RDS Traffic Control. Ubezpieczenie przewozowe (Goods in Transit), doświadczeni kierowcy, elastyczne terminy, NAJLEPSZE CENY.

Pomagamy w załadunku i w odpowiedni sposób zabezpieczamy przewożone przez Ciebie towary, takie jak meble, okna czy drzwi.

Sprostanie wymaganiom i wizjom klienta jest dla nas najważniejsze. Nie boimy się wyzwań, setki zleceń przygotowały nas na wszelkie ewentualności.

Nasze usługi świadczymy w krajach całej Europy:

Wielka Brytania (Anglia, Szkocja, Irlandia Płn., Walia), Irlandia

Francja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia, Luxemburg

Szwajcaria, Austria, Niemcy, Włochy, Czechy, Słowacja, POLSKA

Węgry, Rumunia, Norwegia, SZWECJA, Dania.